מדרסים לחיילים

ראשי / מדרסים לחיילים

כפות הרגליים שלנו הן גיבורות שלא תמיד זוכות לתשומת הלב המגיעה להן, בעיקר כאשר מדובר על חיילים שמבלים את מרבית שעות היממה עליהן.

הן הבסיס שעליו מונח כל משקל הגוף שלנו בעמידה או בתנועה, הן שמאפשרות לנו ללכת, לרוץ ולקפוץ תוך בלימת זעזועים עבור שאר מבנה השלד. כתוצאה מכל העבודה הקשה הזו, הן סובלות הרבה פעמים משחיקה ומבעיות שונות שלא כדאי להתעלם מהן.

אם אתם חיילים שעומדים שעות רבות על כפות הרגליים מסובלים מכאבים, אי נוחות או תחושה שהנעל הצבאית גורמת לכם לנזק בכף הרגל אז השורות הבאות בשבילכם.

 

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

התאמה של מדרסים אורטופדיים
מדרסים אורטופדיים
מדרסים אורטופדיים מחיר מומלץ
התאמה של מדרסים אורטופדיים

למה צריך מדרסים?

קיים ויכוח בעולם האורטופדיה האם כל אחד זקוק למדרסים, אבל אין ספק שחלק גדול מהאוכלוסייה זקוק להם. ישנם מדרסים לספורטאים ולאצנים, מדרסים לחיילים, או לאנשים עם בעיות וכאבים שונים. מטרתם היא להעניק תמיכה לכף הרגל, לתקן ליקויים בתנועה הביומכנית שלה, ולפזר את נקודות הלחץ בצורה בריאה יותר.

כאשר מדובר על עומסים המונחים על כפות הרגליים במשך 12-18 שעות ביממה אז אנחנו מבינים את החשיבות הרבה של חלוקה אידיאלית ופיזור לחצים ועומסים.

מה חיילים צריכים?

החיילים הישראלים – במיוחד קרביים, אבל לא רק הם – ניצבים בפני אתגרים יוצאי דופן של עומס על הגוף ועל כפות הרגליים. אי לכך ובהתאם לזאת הם זקוקים לאביזר תמיכה איכותי שיכול לסייע להם בפיזור נכון יותר של לחצים והפחתת עומסים מאזורים שונים בכף הרגל.

מדרסים ביומכניים ואורטופדיים יכולים בהחלט לסייע, אבל יש צורך לבדוק שהם אכן מתאימים למבנה כף הרגל הייחודי שלך.

סוגים שונים של מדרסים לחיילים

מדרסים איכותיים

מדרסים ביומכניים לחיילי

מספק תמיכה מכנית שעוזרת לקבע את הרגל, לתקן תנועה לא נכונה ולתקן ליקויים. המדרס הזה מועיל בעיקר במקרים של פלטפוס וקריסה פנימית של העקב. "ביומכניקה" הוא מושג המתייחס לכלל הכוחות הפועלים על הגוף כשהוא בתנועה או במנוחה, ולהשפעה שלהם על חלוקת העומס לאורך הגוף ועל איכות התנועה.

מדרסים אורטופדיים - המרכז הישראלי למדרסים

מדרסי ספורט לחיילים קרביים

מדרס גמיש ורך, מצוין בבלימת זעזועים ובספיגת זיעה. לרוב עשוי מחומרים המשלבים אלסטיות וקשיחות במקומות מסוימים בכף הרגל. אלו מדרסים המותאמים באופן אישי בהתאם למבנה כף הרגל.

מדרסי מדף

מדרסים דינמיים

עשוי שכבות של פולימרים דינמיים, מה שהופך אותו מועיל לכל פעילות ולענפי ספורט מגוונים. מתאים למי שמעוניין להשקיע במוצר לשנים רבות.

מדרסים לחיילים בהתאמה אישית

מאפיין חשוב לכל מדרס הוא התאמה אישית לאנטומיה ולבעיות האורטופדיות של כל מטופל. בבדיקה אצל אורטופד כנראה תקבלו הפניה להתאמה אישית, ולא המלצה על "מדרסי מדף" זולים שמיוצרים מראש. 

המאה העשרים ואחת מספקת לנו טכנולוגיה מוצלחת ומדויקת מאי פעם לסריקה ממוחשבת של כף הרגל. המטופל עומד על משטח זכוכית, והמחשב סורק ומנתח את חלוקת הלחצים על הרגל. באופן זה אפשר לבחון את הרגל גם כשהיא דורכת על המדרס, ובכך לוודא שהמדרס שנוצר עבור המטופל אכן מתקן את הבעיה שלו.

בעיות ביציבה וכאבים ברגליים הם דבר שלא כדאי להזניח או לזלזל בו. מדרסים לחיילים בהתאמה אישית יכולים לשפר את הביצועים שלהם, להקל על כאבים ולמנוע בעיות עתידיות.

חנות למדרסים עם המלצות

אם הבנתם שאין מנוס מרכישת מדרסים איכותיים אז עכשיו צריך להבין איפה כדאי לקנות אותם?

מדרסים איכותיים רוכשים בחנות או מכון שמתמחה באבחון אורטופדי. יש גם מעבדות תנועה איכותיות שיכולות לתת מענה מצוין לכך.

לאחר שתעברו תהליך אבחון ובדיקה על ידי בעל מקצוע (פיזיותרפיסט או אורטופד) אז תקבלו המלצות מוצקות למדרס מומלץ ואיכותי.

כמו כן, חשוב לבחור מקום עם "אמא ואבא", כזה שנותן אחריות על המדרסים למשך מספר שנים ומאפשר תיקון שלהם במרוצת הזמן.

שאלות ותשובות בנושא מדרסים

האם מחיר של מדרסים מסובסד על ידי הצבא?

במקרים מסוימים מעניק צה"ל שובר לרכישה בחנויות מסוימות עם הנחה ועם הטבות כאלה ואחרות. חשוב לבדוק היכן ניתן לרכוש מדרסים איכותיים והאם הם כלולים באחת ההטבות.  

היכן ניתן לקבל המלצות על מדרסים?

מדרסים לחיילים וספורטאים הם עיקר העבודה שלנו ולכן אנחנו במרכז הישראלי למדרסים שמים על זה דגש רב. אנחנו למדנו דרך הרגליים ודרך ניסיון רב אילו מדרסים לחיילים הם איכותיים דיים ויספקו תוצאות מצוינות לאורך זמן, ומי הם הספקים ששווה לקנות מדרסים דרכם. לאחר שאתם פונים אלינו אנחנו מפנים אתכם אל החנות או המרכז המתאימים ביותר לצרכים שלכם, אנחנו מלווים אתכם מרגע הפנייה ועד תום קבלת השירות, וזמינים עבורכם לכל שאלה, צורך או תהייה.

התהליך להכנת מדרסים לחיילים

  • אבחון ראשוני – פגישה עם איש מקצוע להבנת תמונת המצב, הצורך וקביעת לוח זמנים.
  • בדיקת כף הרגל – סריקה ובחינה של מבנה כף הרגל. הבנה האם יש צורך במדרסים ואילו סוג מדרסים יתאימו למבנה הייחודי.  
  • מדידה וייצור תבנית – יצירת תבנית למדרס בשיטות מתקדמות. 
  • זמן הסתגלות והתאמות – כמו נעל חדשה גם לאביזר עזר כמו מדרסים יש צורך להתרגל. חשוב לבצע זאת בשיתוף פעולה עם המרכז בו הותאם המדרס על מנת להבין שאתם אכן בדרך הנכונה.

למה לבחור במרכז הישראלי למדרסים?

דילוג לתוכן