מדרסים בחיפה

ראשי / מדרסים בחיפה

התאמת מדרסים בחיפה והסביבה עושים דרך המרכז הישראלי למדרסים.

מחפשים מדרסים בחיפה והסביבה ולא יודעים במה לבחור? המומחים של המרכז הישראלי למדרסים מספקים לכם סקירה רחבה לבחירת מדרסים. חנויות המדרסים בחיפה נמצאות באזורים שונים: אזור הכרמל, עיר תחתית, הדר ואף אזור התעשייה.

מדרסים הם אביזר אורטופדי שנועד להקל על כאבים בכפות הרגליים ובמגוון בעיות אורטופדיות שקשורות למנח כפות הרגליים ולבעיות אורטופדיות שנובעות מעמוד השדרה ומשפיעות על פעולת הרגליים וכפות הרגליים. 

קיים מגוון עצום של מדרסים המיוצרים מחומרים מיוחדים לנוחות מקסימלית בכפות הרגליים וחיוני לבצע אבחון לכפות הרגליים ולבעיה האורתופדית הרלוונטית לפני שניגשים לבחור מדרסים בחיפה והסביבה שיתאימו באופן אופטימלי לכפות הרגליים. 

לבירור אודות מחירים של מדרסים, סוגים שונים, דרכי ההתאמה וכמובן מיקום חנות המדרסים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

בעמוד תמצאו טופס ליצירת קשר, זהו המקום לשאול אותנו כל שאלה, לקבל מידע מקצועי ולתאם בדיקה להתאמת מדרסים.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

התאמה של מדרסים אורטופדיים
מדרסים אורטופדיים
התאמה של מדרסים אורטופדיים
מדרסים אורטופדיים מחיר מומלץ

סוגים שונים של מדרסים שתמצאו בחנויות

התאמה של מדרסים אורטופדיים

מדרסים לבעיות אורטופדיות

מדרסים לבעיות אורתופדיות  קיימים מדרסים למגוון בעיות אורתופדיות הקשורות בגב, באגן, ברגליים ובכפות הרגליים, בעיות של יציבות עמוד השדרה. למעשה סוג זה של מדרסים מתאים גם לילדים קטנים שזקוקים לתיקון הליכה או למבוגרים עם שחיקה בחוליות ובעצמות (לפני שרצים לרכוש מדרסים לילדים יש להתייעץ עם קלינאי אשר מוסמך לכך).  השימוש במדרסים נפוץ גם אצל אוכלוסיות שעיקר עיסוקם הוא בעמידה, הליכה או ריצה כדוגמת ספורטאים, חיילים או מי שנדרש לעמוד זמן רב בעבודתו. 

מדרסים לכאבים בכף הרגל

מדרסים לחולי סכרת

מדרסים המותאמים לחולי סכרת חולי סכרת סובלים לעיתים מפצעים בכפות הרגליים כתוצאה מאספקת חמצן נמוכה בזרימת הדם. פצעים אלה מחלימים באיטיות ועלולים לפתח זיהומים ודלקות עד מצב של נמק וכריתה של כפות הרגליים וחלקים נוספים בגפה. שימוש במדרסים מחומרים רכים בשילוב נעליים וגרביים מתאימים להפחתת העומס על כפות הרגליים והפחתת הסיכון לפתח פצעים. כאשר בוחרים מדרסים לחולי סכרת יש לבחון היטב את איכות המדרס ולוודא כי עשוי מחומרים איכותיים בלבד, ובנוסף לקבל אחריות על תיקונים.

מדרסים איכותיים

מדרסים ביומכניים

מדרסים ביומכניים  מושג נוסף בתחום תעשיית המדרסים הוא המדרסים הביומכניים אשר נועדו לבצע שינוי בתנועות הגוף והרגליים. אלה הם מדרסים המיוצרים מגרפיט קרבון או חומרים פלסטיים המסווגים כחומרים קשיחים.  מדרסים ביומכניים נועדו לקבע את כפות הרגליים של מי שסובל מפלטפוס, בעיות קריסה של העקב או מבעיות יציבות אחרות. למעשה, גם מדרסים אלה מיוצרים בהתאמה אישית ונחשבים לאיכותיים ביותר בין החלופות השונות, ומחיר של מדרסים ביומכניים יהיה בהתאם.

מדרסים אורטופדיים - המרכז הישראלי למדרסים

מדרסי מדף

מדרסי מדף גנריים הן אפשרות נוספת שעומדת בפני מי שזקוק לתמיכה לכף הרגל. האופציה פשוטה ומצריכה לגשת לכל חנות מדרסים בחיפה ולרכוש אחד ממוצרי המדף שעשויים להתאים לכפות הרגליים. מדרסים גנריים אינם מתאימים לבעיות אורטופדיות מאובחנות. המכונים האורתופדים מציעים גם סריקה של כף הרגל ומדידה והתאמה בקירוב של אחד המוצרים למבנה כף הרגל, אך לא בהתאמה אופטימלית או מקסימלית. לכן, בחירה במדרסים אלה תהיה בעדיפות נמוכה במיוחד כאשר יש לכם כאבים הנובעים מבעיה רפואית קשה.

מדרסים אורטופדיים מחיר מומלץ

מדרסים לריצה

מדרסי ריצה חייבים להיות מדרסים איכותיים שכן הם עתידים לעמוד בעומסים מוגברים. מדרסי ריצה אורטופדיים או ביומכניים הם האופציות העדיפות. טווחי מחירים של מדרסי ריצה ינועו בין מאות רבות של שקלים לבין כמה אלפים. אם אתם רצים מרחקים גדולים כגון מרתון ומעלה כדאי מאוד לבצע אבחון תנועה בטרם מתאימים מדרסים לריצה וזאת על מנת לאבחן ליקויים בתנועה או במנחי הגפיים.

מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים

מדרסים לחיילים הפכו למוצר מאוד אטרקטיבי בשנים האחרונות, שכן, הם משפרים משמעותית את הנוחות ומקלים על העומסים הרבים איתם מתמודדים החיילים. מי שאינו סובל משברי מאמץ או בעיות אחרות בכפות הרגליים יכול להתחיל עם מדרסי מדף, אך מי שכבר חווה שברים כתוצאה ממאמץ יתר או סובל מבעיות כפות רגליים יצטרף מדרסים אשר מותאמים לחיילים ולאופי הפעילות הייחודי להם. חיילים יכולים להתבקש לעמוד על רגליהם לפרקי זמן ארוכים מאוד ולכן נוחות היא דבר חשוב מאוד. רצוי לרכוש מדרסים לחיילים עם אחריות שכן שירות צבאי קרבי יכול להוביל לבלאי גבוה של מדרסים.

מדרסים בחיפה בהתאמה אישית

אם האורטופד ממליץ לכם על רכישת מדרסים, אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא לפנות למכון אורטופדי שמומחיותו היא בהכנת מדרסים בהתאמה אישית בדיוק על פי מבנה כפות הרגליים שלכם. איש מקצוע יבצע אבחון של כפות הרגליים שלכם, יברר את הבעיה הספציפית שלכם והכאבים מהם אתם סובלים. האבחון יכלול עיון במסמכים הרפואיים ובדיקת אזורי הכאב. בשלב הבא יבוצעו מדידות לצורך בניית תבניות למדרסים. בסיומו של התהליך, המדרסים שתרכשו יתאימו באופן מושלם למבנה כף הרגל והעקב, לעומס המופעל עליהם ולבעיה הרפואית שלכם.

מדרסים מומלצים הם אלה שמותאמים אליכם

ישנן שיטות שינות להתאמת מדרסים, חלק מהמכונים יקחו מידות באמצעות קיבוע כף הרגל בגבס, וחלק יעשו בדיקה ממוחשבת ותלת מימדית. ההתאמה המקסימלית של המדרסים היא היתרון המרכזי של מדרסים בהתאמה אישית, מנגד, החיסרון הוא בעלות הגבוהה יותר ובזמן שלוקח לייצר אותם, שכן הם מיוצרים במעבדות מיוחדות. 

המלצות על מדרסים לא שומרים בבטן

עולם המדרסים הוא גדול ומגוון, יש סוגים שונים שמתאימים למגוון בעיות אורטופדיות. כדאי לבחון היטב את הצורך הרפואי שלכם ולפנות לחנות חיפאית איכותית ומומלצת שתייצר עבורכם את המדרסים המתאימים. אם מצאתם חנות מדרסים בחיפה שבה נתנו לכם שירות ומוצר מצוינים אז נשמח שתחלקו איתנו ועם הקוראים.

למה לבחור במרכז הישראלי למדרסים?

חנויות מובילות למדרסים בחיפה

כולנו מכירים בחשיבות הגבוהה להזמנת מדרסים בחנויות איכותיות ומובילות בחיפה. נשאלת השאלה איך נבחר נכון את המכון האורטופדי שמייצר את המדרסים. כדי לבחור את הטובים ביותר צריך לבחון מספר קריטריונים עיקריים:

  • הצורך – לפני שבוחרים את החנות המתאימה בררו האם היא עונה על הצורך שלכם ויודעת לספק לכם את השירות או המוצר שמתאים לכם. האם איש המקצוע באותו מכון יודע לתת פתרונות למצב האורתופדי של כפות הרגליים שלכם או לבעיה הבריאותית שלכם.
    חנות מדרסים מומלצת היא זו אשר מעסיקה פיזיותרפיסט או אורטופד ולא כל אדם אשר מתיימר להיות איש מקצוע.
  • המלצות – חפשו חוות דעת על החנות או המכון. דרך חוות הדעת החיוביות והשליליות תוכלו להתרשם בין השורות על שירותי החנות או המכון. המלצות על חנויות מדרסים בחיפה ניתן למצוא בעמודי הפייסבוק המובילים של תושבי העיר, ביקורות בגוגל וכמובן המלצות פה ואוזן.
  • גישה קלה ונוחה – בחרו מכון או חנות שיהיו קרובים למקום מגוריכם. זקוקים למדרסים בחיפה? יש חנויות מובילות שיספקו לכם מדרסים איכותיים וטובים לא פחות מאשר חנויות מדרסים במרכז. הגישה הקלה והנוחה חשובה כי במהלך התהליך תבקרו בחנות מספר פעמים, אולי אף תזדקקו לשירות בעתיד ולכן עדיף מקום נגיש.
דילוג לתוכן